Ford Mustang Mach-E – co tu się wydarzyło? (test Kamila)

2021-11-17
|
Auta elektryczne podzieliły fanów motoryzacji na dwie grupy - fanów i przeciwników elektryfikacji motoryzacji. I jeśli ktoś myślał, że na tym wojna się kończy - niezwykle mocno się pomylił. Oto bowiem Ford postanowił podzielić społeczność jeszcze bardziej tworząc swojego elektrycznego SUVa pod nazwą MUSTANG.
To wywołało kolejną burzę w internecie. Bo to zamach na legendę! Słynący z dużej mocy i ogromnego 5-litrowego silnika Mustang nagle staje po drugiej stronie barykad, oferująć silnik elektryczny.
Ale czy aby na pewno Ford zrobił źle? Elektryczny Mustang, pomimo, że jest SUVem, oferuje absurdalne przyspieszenie i moc. I tak na prawdę jedynie dźwięku klasycznego w nim brak. Ale czy aby dopiero teraz?
Od kilku lat Ford oferuje Mustanga także w wersji silnikowej 2,3 litra, w którym dźwięk wolnossącego silnika dobiega z... głośników! Więc ten mit upadł znacznie wcześniej. Nowy elektryk również oferuje emitowanie dźwięków z głośników. Pytanie tylko po co?
Zachęcamy do obejrzenia filmu, w którym przez ponad 23 minuty udało się dość dokładnie przetestować i zaprezentować nowego Mustanga.

Warto przeczytać

Kontakt

Reklama

Mapa strony

Prywatność

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.

Copyright 2021 - 2022 - motoevo.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane