Cybertruck for Kids - w pełni elektryczny quad od Tesli

Cybertruck for Kids - w pełni elektryczny quad od Tesli
03.12.2021 20:26
Ostatnio pisaliśmy o gwizdkach od Tesli - gadżecie, który producent wypuścił za 50 dolarów od sztuki. Gwizdki oczywiście wyprzedały się na pniu niemal błyskawicznie. Jak będzie z kolejną nowością zaproponowaną przez firmę Muska? Tesla wypuściła wczoraj Cyberquad czyli pojazd przeznaczony dla dzieci. Biorąc pod uwagę nadchodzące święta - może być bardzo podobnie.
Cyberquad for Kids to w pełni elektryczny quad przeznaczony dla dzieci i młodzieży powyżej 8 roku życia. Quada można już zamawiać na stronie producenta, a jego cena to 1900 dolarów (ok 7,7 tys zł). Cyberquad będzie jeździł z prędkością do 16km/h, a na jednym ładowaniu przejedzie około 24 km. Według Tesli naładowanie pojazdu trwa około 5 godzin. Zasięg urządzenia zależy od wagi dziecka, podłoża i prędkości, a maksymalny udźwig wynosi 68 kilogramów.
Pojazd posiada stalową ramę, regulowane zawieszenie, tylny hamulec tarczowy, paski świetlne LED i amortyzowane siedzenie. Cyberquad na razie dostępny będzie tylko w Stanach Zjednoczonych. Ciekawe ile tamtejszych dzieciaków będzie cieszyło się prezentem od Tesli. My byśmy się cieszyli dosłownie jak dzieci, zwłaszcza jeden członek naszego teamu spełniający wymagania wagowe... ;-)
Autor: poziomka

Kontakt

Reklama

Mapa strony

Prywatność

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.

Copyright 2021 - 2022 - motoevo.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane