Elon Musk ogłosił, że Cybertruck będzie posiadał wariant czterosilnikowy

Elon Musk ogłosił, że Cybertruck będzie posiadał wariant czterosilnikowy
05.12.2021 08:18
Miłośnicy Tesli od dawna czekają na nowe, bardziej znaczące informacje na temat Cybertrucka. Widocznie doczekaliśmy się, bo dyrektor generalny Tesli, Elon Musk niedawno ogłosił, że nadchodzący w pełni elektryczny pickup będzie posiadał wariant z czterema silnikami oraz napęd na wszystkie koła.
Ostatnie wiadomości związane z pickupem krążyły jedynie wokół sławnego już gwizdka za 50 dolarów, czy wypuszczonego kilka dni temu w Stanach Zjednoczonych Cyberquada - elektrycznego pojazdu dla dzieciaków. 3 grudnia Musk ogłosił, że Cybertruck będzie wyposażony w wariant czterosilnikowy.
Cybertruck zaprezentowany w 2019 posiadał trzy możliwe opcje układu napędowego - Single, Dual i Tri-Motor. Po zgromadzeniu ogromnej ilości zamówień, ze strony producenta zniknęła możliwość konfiguracji. Zaczęto wówczas spekulować, że Tesla zrezygnuje z wariantu z pojedynczym silnikiem, zastępując go wariantem czterosilnikowym, który dołączyłby do oferowanych już wcześniej konfiguracji Dual i Tri-Motor.
Musk w odpowiedzi na tweeta dodał, że dzięki trybom napędu na przednie i tylne koła, Cybertruck będzie w stanie poruszać się po przekątnych, porównując tym samym pojazd do kraba.
Produkcja Cybertrucka ma rozpocząć się w przyszłym roku w Gigafactory Texas.
Autor: poziomka

Kontakt

Reklama

Mapa strony

Prywatność

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.

Copyright 2021 - 2023 - motoevo.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane