Tesla nareszcie daje kierowcom możliwość dodawania punktów “pośrednich” do nawigacji!

Tesla nareszcie daje kierowcom możliwość dodawania punktów “pośrednich” do nawigacji!
14.11.2021 12:30
Po wielu sugestiach ze strony użytkowników Tesla nareszcie dodaje “Punkty trasy” do nawigacji. Mimo, że możliwość dodawania punktów orientacyjnych została zapowiedziana przez Elona Muska już we wrześniu 2020, to aktualizacji doczekaliśmy się dopiero teraz. Jakie możliwości daje nam nowo dodana funkcja?
Po aktualizacji oprogramowania do wersji 2021.40.5 kierowcy mają możliwość dodawania pośrednich punktów do zaplanowanej trasy, co pozwala na pełną swobodę nawigacji. Podczas gdy systemy nawigacji pokazują trasę jedynie z punktu A do punktu B, Tesla daje swoim użytkownikom możliwość nieco urozmaicenia podróży, lub też sprawienia, że trasa stanie się efektywniejsza, uwzględniając tym samym wiele ważnych punktów w podróży, które musimy odwiedzić, a które niekoniecznie mogą być po drodze. Wówczas także przyda nam się jak najszybszy sposób dotarcia do miejsca docelowego. Jak to wygląda w praktyce? Możemy dodać nowy przystanek do swojej trasy za pomocą ikony “+” i wyszukać wybrane miejsce, lub wybrać pinezkę na mapie.
To, co zaoferowała Tesla jest niewątpliwie bardzo ciekawym “smaczkiem”, który znajdzie zastosowanie u wielu użytkowników. Przecież każdy musi czasem zboczyć z trasy… ;)
Autor: poziomka

Kontakt

Reklama

Mapa strony

Prywatność

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.

Copyright 2021 - 2022 - motoevo.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane